Wyniki turnieju WOŚP w Kołobrzegu

II Turniej Badmintona Amatorów 25-go FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, rozegrany w Kołobrzegu, przyniósł następujące rozstrzygnięcia:

Gra pojedyncza kobiet RADOSNY AMATOR
1 – Renata Rzepecka-Gawrysiak (Kołobrzeg),
2 – Dorota Piotrowska-Kalinowska (Kołobrzeg),
3 – Klara Lemieszek (Kołobrzeg),

Gra pojedyncza kobiet OPEN
1 – Aleksandra Kasprzak-Ratajczyk (Kołobrzeg),
2 – Anna Januszewska (Ustronie Morskie)
3 – Magdalena Koziar (Koszalin)

Gra pojedyncza mężczyzn OPEN
1 – Krzysztof Krysa (Kołobrzeg)
2 – Tomasz Hewelt (Świdwin)
3 – Piotr Brusiło (Kołobrzeg) i Piotr Sarapuk (Koszalin)

Gra podwójna kobiet OPEN
1 – Anna Januszewska (Ustronie Morskie) & Aleksandra Kasprzak-Ratajczyk (Kołobrzeg)
2 – Magdalena Koziar (Koszalin) & Karolina Szewel (Koszalin)
3 – Katarzyna Dawid (Kołobrzeg) & Katarzyna Łata (Kołobrzeg)

Gra podwójna mężczyzn OPEN
1 – Piotr Drabik (Mrzeżyno) & Robert Kurczak (Mrzeżyno)
2 – Krzysztof Krysa (Kołobrzeg) & Krzysztof Łata (Kołobrzeg)
3 – Piotr Piotrowski (Koszalin) & Piotr Sarapuk (Koszalin)

Gra podwójna mieszana RADOSNY AMATOR
1 – Dorota Piotrowska-Kalinowska (Kołobrzeg) & Krzysztof Kalinowski (Kołobrzeg)
2 – Renata Rzepecka-Gawrysiak (Kołobrzeg) & Adam Gawrysiak (Kołobrzeg)
3 – Oliwia Szczygielska (Kołobrzeg) & Bogdan Łazarczyk (Kołobrzeg)

Gra podwójna mieszana OPEN
1 – Aleksandra Kasprzak-Ratajczyk (Kołobrzeg) & Krzysztof Warzocha (Kołobrzeg)
2 – Katarzyna Łata (Kołobrzeg) & Krzysztof Łata (Kołobrzeg)
3 – Katarzyna Dawid (Kołobrzeg) & Krzysztof Krysa (Kołobrzeg)
i Anna Januszewska (Ustronie Morskie) & Mateusz Łata (Kołobrzeg).


Tym, który to wszystko zorganizował, a w szczególności zebrał ogromną liczbę sponsorów, był – jak zwykle – pan Mirosław Kabaciński.

Opublikowano badminton | Dodaj komentarz

Puchar MACED-u w styczniu w Polanowie

W Polanowie w dniach 21-22 stycznia br. rozegrany zostanie turniej klasyfikacyjny PZBad:

„PUCHAR FIRMY MACED”

w kategoriach:
– junior młodszy,
– młodzik,
– młodzik młodszy.

Szczegóły regulaminowe są:

TU.

(Naprowadź kursor na słowo „TU” i puknij weń).

Opublikowano badminton, kalendarz imprez, Maced Polanów, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

WOŚP zaprasza badmintonistów do Kołobrzegu

2017-wosp-plakat


Szczegóły regulaminowe są:

TU.

(Naprowadź kursor na słowo „TU” i puknij weń).

Opublikowano badminton, kalendarz imprez, kołobrzeg, MOSiR Kołobrzeg, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

Boże Narodzenie

wesolych-swiat-kartka-jpg


W czas Bożego Narodzenia
niech miłość będzie w nas,
niech pokój wokół panuje,
a dobro nad złem króluje.


Wesołych Świąt!

Opublikowano badminton, Boże Narodzenie, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

Konkurs nie został rozstrzygnięty

Ogłoszony w dniu 21 września br.

konkurs na organizatora mistrzostw województwa w 2017

nie przyniósł żadnych rozstrzygnięć.
Nie było zgłoszeń ofert na żadną z imprez mistrzowskich roku 2017.

W tym stanie rzeczy zarząd będzie lokalizował imprezy według swego uznania.

Opublikowano badminton, imwz, kalendarz imprez, mistrzostwa województwa, wom, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

Pierwsze „Wieśkowe Lotki”.

Rozegrany w Choszcznie, po raz pierwszy, ogólnopolski turniej – Memoriał WIESŁAWA DREWICZA – „WIEŚKOWE LOTKI” spotkał się z ogromnym odzewem ze strony uczestników.
Udział wzięło aż 40 zawodniczek i 90 zawodników, czyli ogółem 130 graczy.


Wyniki:

Gra pojedyncza kobiet ELITA
1. DOROTA GRZEJDAK (Sianów)
2. JUSTYNA GRZYBEK (Zielona Góra)
3. KAROLINA SIERADZKA (Poznań)

Gra pojedyncza mężczyzn ELITA
1. TOMASZ OLEJARZ (Zielona Góra)
2. ROBERT WYSZYŃSKI (Choszczno)
3. TOMASZ CHARKIEWICZ (Gorzów Wielkopolski)

Gra pojedyncza kobiet AMATOR
1. SANDRA SZALATY (Gniezno)
2. MAGDALENA STEFAŃSKA (Gniezno)
3. PATRYCJA NAWROCKA (Gniezno)

Gra pojedyncza mężczyzn (do 40 lat)
1. MARCIN GRZYWACZ (Sianów)
2. JACEK POTORSKI (Szczecin)
3. MATEUSZ PIERZYŃSKI (Choszczno)

Gra pojedyncza mężczyzn (powyżej 40 lat)
1. ZBIGNIEW NAWROCKI (Gniezno)
2. SEBASTIAN ŁYSIAK (Zielona Góra)
3. BOGDAN ZIANOWICZ (Szczecin)

Gra podwójna kobiet
1. IZABELA BIAŁEK & IWONA RYŚNIK (Choszczno)
2. MARIA FRĄCKOWIAK & KAROLINA SIERADZKA (Poznań)
3. JOANNA GRZYBEK & JUSTYNA GRZYBEK (Zielona Góra)

Gra podwójna mężczyzn do 90 lat (suma wieku dwóch zawodników)
1. ROBERT ALEKSANDROWICZ (Sulęcin) & MARCIN GRZYWACZ (Sianów)
2. RADOSŁAW STREJKO & ROBERT WYSZYŃSKI (Choszczno)
3. MATEUSZ PIERZYŃSKI (Choszczno) & TOMASZ POLONIS (Szczecin)

Gra podwójna mężczyzn powyżej 90 lat (suma wieku dwóch zawodników)
1. LESZEK BORYS (Choszczno) & TOMASZ CHARKIEWICZ (Gorzów Wlkp.)
2. ANDRZEJ STRUENSEE (Bydgoszcz) & ANDRZEJ PRZYTULSKI (Sianów)
3. BOGDAN ZIANOWICZ & MAREK PNIEWSKI (Szczecin)

Gra mieszana
1. KAROLINA PLUTA & RADOSŁAW STREJKO (Choszczno)
2. JUSTYNA GRZYBEK (Zielona Góra) & KAMIL PAWLACZYK (Nowogród Bobrzański)
3. IWONA RYŚNIK & LESZEK BORYS (Choszczno)

Gra mieszana RADOSNY AMATOR
1. MARIOLA KOZERAWSKA & KORNEL KOZERAWSKI (Choszczno)
2. TERESA TOMCZUK (Bydgoszcz) & MAREK PNIEWSKI (Szczecin)
3. KATARZYNA PIEKARZ & KRZYSZTOF SOLICH (Gorzów Wlkp.)


Imprezę uświetnili swoją obecnością:
– żona ELŻBIETA DREWICZ,
– syn i synowa BARTŁOMIEJ i MAGDALENA DREWICZOWIE,
– wnuki SZYMON i WOJCIECH:

choszczno1choszczno2


















Jednym z uczestników turnieju był młodszy brat ś.p. Wiesława – Sylwester:

choszczno3

Więcej szczegółów imprezy, w tym: zdjęć, można znaleźć na stronie:

http://www.choszczno.pl/content/view/4925/1/.



Źródło: http://www.choszczno.pl/content/view/4925/1/ .

Opublikowano badminton, Choszczno, Drewicz, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

Kołobrzeska „98 Rocznica” rozstrzygnięta

Zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu turniej „98 Rocznica Odzyskania Niepodległości” przyniósł następujące rozstrzygnięcia:

Gra pojedyncza kobiet
1 miejsce – Magdalena Sypień (Kołobrzeg)
2 miejsce – Magdalena Koziar (Koszalin)
3 miejsce – Karolina Szewel (Koszalin)

Gra pojedyncza mężczyzn
1 miejsce – Stefan Rebelski (Kołobrzeg)
2 miejsce – Piotr Brusiewicz (Kołobrzeg)
3 miejsce – Piotr Drabik (Kołobrzeg)

Gra podwójna mężczyzn
1 miejsce – Piotr Drabik & Maciej Filipowicz (Kołobrzeg)
2 miejsce – Krzysztof Warzocha & Piotr Brusiło (Kołobrzeg)
3 miejsce – Mirosław Kabaciński & Stefan Rebelski (Kołobrzeg)

Gra mieszana
1 miejsce – Magdalena Koziar (Koszalin) & Mirosław Muchalski (Szczecin)
2 miejsce – Magdalena Sypień & Krzysztof Warzocha (Kołobrzeg)
3 miejsce – Karolina Szewel (Koszalin) & Daniel Kieruzel (Kołobrzeg)


Organizator dodatkowo wyróżnił najmłodszego i najstarszego spośród uczestników imprezy.

Opublikowano badminton, kabaciński mirosław, kołobrzeg, MOSiR Kołobrzeg, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz