V runda ZLLB. Wyniki. Klasyfikacja końcowa

26 bm. w Dobrej rozegrano ostatnią, 5-tą, rundę rozgrywek ZLLB.

Wyniki gier były następujące:

Gra pojedyncza kobiet
I liga

1. Joanna Atras-Sadowska (Polanów)

Gra pojedyncza mężczyzn
I liga

1. Kamil Urbanowicz (Szczecin)
2. Michał Matera (Szczecin)
3. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg)

Gra podwójna mężczyzn
I liga

1. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) & Kamil Urbanowicz (Szczecin)
2. Sylwester Momot (Banie) & Bartosz Startek (Szczecin)
3. Mirosław Muchalski (Szczecin) & Marian Stelter (Pobrzeże Koszalin)


KLASYFIKACJA KOŃCOWA rozgrywek ZLLB
(3 najlepsze wyniki z 5-ciu rund)

Gra pojedyncza kobiet
I liga
1. Joanna Atras – Sadowska (Polanów) – pkt. 8,5
2. Elżbieta Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 5
3. Marta Mazurek (Dobra) – pkt. 4

Gra pojedyncza mężczyzn
I liga
1. Kamil Urbanowicz (Szczecin) – pkt. 39
2. Michał Matera (Szczecin) – pkt. 32
3. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) – pkt. 26,5
4. Mateusz Mazik (Polanów) – pkt. 24,5
5. Marian Stelter (Pobrzeże K-lin) – pkt. 19,5
6. Mirosław Muchalski (Szczecin) – pkt. 16

II liga
1. Bartosz Startek (Szczecin) – pkt. 14,5
2. Sylwester Momot (Banie) – pkt. 10,5
3. Paweł Dopieralski (Szczecin) – pkt. 10
4. Robert Gołąbek (Szczecin) – pkt. 6
5. Marian Sadkowski (Redło) – pkt. 4,5
6. Arkadiusz Lencewicz (Lotka Warszewo) – pkt. 4

III liga
1. Tomasz Lencewicz (Lotka Warszewo) – pkt. 4
2. Andrzej Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 3,5
3. Wiktor Niedźwiedź (Dobra) – pkt. 2
4. Sebastian Szymański (Nowogard) – pkt. 0

Chłopcy do lat 12
I liga
1. Kacper Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 8
2. Szymon Kęsik (Kołobrzeg) – pkt. 5,5

Minibadminton
I liga
1. Marcel Makulus (Lotka) – pkt. 8
2. Michalina Mazurek (Dobra) – pkt. 3
3. Łucja Szczepańska (Dobra) – pkt. 2,5

Gry podwójne (łączone)
I liga
1. Sylwester Momot (Banie) & Bartek Startek (Szczecin) – pkt. 13
2. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) & Kamil Urbanowicz (Szczecin) – pkt. 12
3. Mirosław Muchalski (Szczecin) & Marian Stelter (Pobrzeże Koszalin) – pkt. 11,5
4. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) & Marian Sadkowski (Redło) – pkt. 6
5. Mateusz Mazik & Joanna Atras-Sadowska (Polanów) – pkt. 5,5
6. Robert Gołąbek & Arkadiusz Lencewicz (Szczecin) – pkt. 4,5

II liga
1. Tomasz Lencewicz & Andrzej Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 3
2. Wiktor Niedźwiedź & Marta Mazurek (Dobra) – pkt. 1

Zdobywcy 3-ch pierwszych miejsc w każdej z lig otrzymali medale. Dodatkowo zwycięzcy I-ch lig otrzymali statuetki.
Współorganizator imprezy Gmina Dobra ufundowała nagrody rzeczowe dla uczestników rozgrywek, obecnych podczas V-tej rundy.

Już teraz zapraszam do udziału w 2-giej edycji Zachodniopomorskiej Letniej Ligi Badmintona w Dobrej w 2019 roku, oczywiście w okresie lipiec – sierpień.

Reklamy
Opublikowano badminton, Dobra, kalendarz imprez, popularyzacja, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

Organizacja zakończenia rozgrywek ZLLB

Po uzyskaniu opinii uczestników dotychczasowych rund rozgrywek Zachodniopomorskiej Letniej Ligi Badmintona, wśród tych, którzy się wypowiedzieli większość opowiedziała się za wręczeniem nagród w dniu finałowego turnieju.
Tak też się stanie.
Przypomnę, że wiąże się to z ok. 1-godzinną przerwą między zakończeniem ostatniej gry, a ceremonią nagradzania.

W związku z powyższym proszę o rozważenie, czy nie będzie właściwym zamówienie dla siebie obiadu.
Zamówienie na obiad można złożyć w terminie zgłoszeń imiennych, tj. do godz. 14.00 w sobotę, 25-go bm.

Opublikowano badminton, Dobra, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

IV runda ZLLB. Wyniki. Klasyfikacje

Wyniki 4-tej rundy rozgrywek Zachodniopomorskiej Letniej Ligi Badmintona są następujące:

Gra pojedyncza kobiet
I liga

1. Joanna Atras-Sadowska (Polanów)
2. Elżbieta Makulus (Lotka Warszewo)

Gra pojedyncza mężczyzn
I liga

1. Kamil Urbanowicz (Szczecin)
2. Mateusz Mazik (Polanów)
3. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg)

II liga
1. Robert Gołąbek (Szczecin)
2. Arkadiusz Lencewicz (Lotka Warszewo)
3.Mirosław Muchalski (Szczecin)

Chłopcy do lat 12
I liga

1. Kacper Makulus (Lotka Warszewo)
2. Szymon Kęsik (Kołobrzeg)

Minibadminton
I liga

1. Marcel Makulus (Lotka)
2. Łucja Szczepańska (Dobra)

Gry podwójne (łączone)
I liga

1. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) & Kamil Urbanowicz (Szczecin)
2. Robert Gołąbek & Arkadiusz Lencewicz (Szczecin)
3. Mateusz Mazik & Joanna Atras-Sadowska (Polanów)


KLASYFIKACJA po 4 – ch rundach rozgrywek ZLLB
(3 najlepsze wyniki z 4-ch rund)

Gra pojedyncza kobiet
I liga

1. Joanna Atras – Sadowska (Polanów) – pkt. 7,5
2. Elżbieta Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 5
3. Marta Mazurek (Dobra) – pkt. 4

Gra pojedyncza mężczyzn
I liga

1. Kamil Urbanowicz (Szczecin) – pkt. 33,5
2. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) – pkt. 26
3. Mateusz Mazik (Polanów) – pkt. 24,5
4. Michał Matera (Szczecin) – pkt. 23
5. Marian Stelter (Pobrzeże K-lin) – pkt. 19,5
6. Mirosław Muchalski (Szczecin) – pkt. 16

II liga
1. Paweł Dopieralski (Szczecin) – pkt. 10
2. Bartek Startek (Szczecin) – pkt. 8,5
3-4. Sylwester Momot (Banie) – pkt. 6
Robert Gołąbek (Szczecin) – pkt. 6
5. Marian Sadkowski (Redło) – pkt. 4,5
6-7. Tomasz Lencewicz (Lotka Warszewo) – pkt. 4
Arkadiusz Lencewicz (Lotka Warszewo) – pkt. 4

III liga
1. Andrzej Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 3,5
2. Wiktor Niedźwiedź (Dobra) – pkt. 2
3. Sebastian Szymański (Nowogard) – pkt. 0

Chłopcy do lat 12
I liga

1. Kacper Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 8
2. Szymon Kęsik (Kołobrzeg) – pkt. 5,5

Minibadminton
I liga

1. Marcel Makulus (Lotka) – pkt. 9
2. Michalina Mazurek (Dobra) – pkt. 3
3. Łucja Szczepańska (Dobra) – pkt. 2,5

Gry podwójne (łączone)
I liga

1. Mirosław Muchalski (Szczecin) & Marian Stelter (Pobrzeże Koszalin) – pkt. 9,5
2. Sylwester Momot (Banie) & Bartek Startek (Szczecin) – pkt. 8,5
3. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) & Marian Sadkowski (Redło) – pkt. 6
4. Mateusz Mazik & Joanna Atras-Sadowska (Polanów) – pkt. 5,5
5. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) & Kamil Urbanowicz (Szczecin) – pkt. 5
6-7. Tomasz Lencewicz & Andrzej Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 3
Robert Gołąbek & Arkadiusz Lencewicz (Szczecin) – pkt. 3
8. Wiktor Niedźwiedź & Marta Mazurek (Dobra) – pkt. 1

Kolejna 5-ta (kończąca rozgrywki) runda ZLLB zostanie rozegrana w niedzielę 26 sierpnia br. w miejskiej hali sportowej w Dobrej.


System rozgrywek dopuszcza na każdym etapie rozgrywek zgłaszanie się nowych graczy. Niektórzy z nich mogą ubiegać się o tzw. „dziką kartę”. Szczegóły w KOMUNIKACIE.

W związku z tym:

zapraszam do startu w 5-tej rundzie ZLLB,
obok dotychczasowych,
również nowych graczy we wszystkich kategoriach rozgrywkowych.



Opublikowano badminton, Dobra, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

Informacja organizacyjna przed IV rundą ZLLB

Podczas odprawy technicznej w III rundzie Ligi odnotowany został incydent związany z regulaminowym wysłaniem zgłoszenia drogą mejlową – zgłoszenie mejlowe wogóle nie dotarło do organizatora.

W związku z zaistniałą sytuacją proszę aby sprawdzić w swojej poczcie internetowej, czy zgłaszający otrzymał potwierdzenie organizatora o otrzymaniu zgłoszenia – najpóźniej do godziny 15.00 w sobotę przedturniejową.

Jeśli zgłaszający nie otrzymał potwierdzenia zgłoszenia, proszę aby skontaktował się telefonicznie z organizatorem w sprawie wyjaśnienia swojego zgłoszenia.

Opublikowano badminton, Dobra, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

III runda ZLLB. Wyniki. Klasyfikacje

Wyniki 3-ciej rundy rozgrywek Zachodniopomorskiej Letniej Ligi Badmintona są następujące:

I liga – gra pojedyncza kobiet
1. Elżbieta Makulus (Lotka Warszewo)
2. Joanna Atras-Sadowska (Polanów)

I liga – gra pojedyncza mężczyzn
1. Kamil Urbanowicz (Szczecin)
2. Michał Matera (Szczecin)
3. Mateusz Mazik (Polanów)

II liga – gra pojedyncza mężczyzn
1. Bartek Startek (Szczecin)
2. Sylwester Momot (Banie)
3.Marian Sadkowski (Redło)

I liga – chłopcy do lat 12
1. Kacper Makulus (Lotka Warszewo)
2. Szymon Kęsik (Kołobrzeg)

I liga – dzieci minibadminton
1. Marcel Makulus (Lotka)
2. Łucja Szczepańska (Dobra)

I liga – gry podwójne (łączone)
1. Sylwester Momot (Banie) & Bartek Startek (Szczecin)
2. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) & Marian Sadkowski (Redło)
3. Mirosław Muchalski (Szczecin) & Marian Stelter (Pobrzeże Koszalin)


KLASYFIKACJA po 3-ch rundach rozgrywek ZLLB:

I liga – gra pojedyncza kobiet
1. Joanna Atras – Sadowska (Polanów) – 5,5 pkt
2-3. Elżbieta Makulus (Lotka Warszewo) i Marta Mazurek (Dobra) – pkt. 4

I liga – gra pojedyncza mężczyzn
1. Kamil Urbanowicz (Szczecin) – pkt. 23,5
2. Michał Matera (Szczecin) – pkt. 23
3. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) – pkt. 19
4. Marian Stelter (Pobrzeże K-lin) – pkt. 18,5
5. Mateusz Mazik (Polanów) – pkt. 16,5
6. Mirosław Muchalski (Szczecin) – pkt. 13

II liga – gra pojedyncza mężczyzn
1. Paweł Dopieralski (Szczecin) – pkt. 10
2. Bartek Startek (Szczecin) – pkt. 8,5
3. Sylwester Momot (Banie) – pkt. 6
4. Marian Sadkowski (Redło) – pkt. 4,5
5. Tomasz Lencewicz (Lotka Warszewo) – pkt. 3
6. Wiktor Niedźwiedź (Dobra) – pkt. 2
7. Andrzej Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 1
8. Sebastian Szymański (Nowogard) – pkt. 0

I liga – chłopcy do lat 12
1. Kacper Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 4,5
2. Szymon Kęsik (Kołobrzeg) – pkt. 4

I liga minibadmintona
1. Marcel Makulus (Lotka) – pkt. 4
2. Michalina Mazurek (Dobra) – pkt. 3
3. Łucja Szczepańska (Dobra) – pkt. 1,5

I liga – gry podwójne (łączone)
1-2. Sylwester Momot (Banie) & Bartek Startek (Szczecin)
i Mirosław Muchalski (Szczecin) & Marian Stelter (Pobrzeże Koszalin) – pkt. 8,5
3. Andrzej Kęsik (Kołobrzeg) & Marian Sadkowski (Redło) – pkt. 6
4. Mateusz Mazik & Joanna Atras-Sadowska (Polanów) – pkt. 3,5
5. Tomasz Lencewicz & Andrzej Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 3
6. Wiktor Niedźwiedź & Marta Mazurek (Dobra) – pkt. 1


Kolejna 4-ta runda ZLLB zostanie rozegrana w niedzielę 12 sierpnia br. w miejskiej hali
sportowej w Dobrej.

Opublikowano badminton, Dobra, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

Przeddzień III rundy ZLLB

Jak już wcześniej informowałem, w przeddzień III rundy Zachodniopomorskiej Letniej Ligi Badmintona w Dobrej odbędzie się tradycyjna impreza kulturalno – sportowo – rekreacyjna, tym razem pn. „Festyn rodzinny”.

Gwoździem programu będzie występ KASY Kasowskiego.

Po za tym w programie imprezy są inne atrakcje, kończone dyskoteką o godz. 3.00 nad ranem w niedzielę.
Kto chce wpaść na tę imprezę, ma możliwość również przespania się korzystając z noclegów w szkole, przy hali.
Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc noclegowych.
Kilka godzin snu, a o godz. 10.00 w niedzielę start.

Opublikowano badminton, Dobra, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz

II runda ZLLB. Wyniki. Klasyfikacja

15 bm. w Dobrej rozegrano 2-gą rundę rozgrywek Zachodniopomorskiej Letniej Ligi Badmintona.

Wyniki 2-giej rundy (2 najwyższe miejsca w poszczególnych kategoriach rozgrywkowych) są następujące:

I liga – gra pojedyncza kobiet
1. Joanna Atras-Sadowska (Polanów)
2. Marta Mazurek (Dobra)

I liga – gra pojedyncza mężczyzn
1. Paweł Dopieralski (Szczecin)
2. Michał Matera (Szczecin)

I liga – chłopcy do lat 12
1. Szymon Kęsik (Ustronie Morskie)
2. Kacper Makulus (Lotka Warszewo)

I liga minibadmintona – dzieci do lat 10
1. Michalina Mazurek (Dobra)
2. Marcel Makulus (Lotka)

I liga – gry podwójne (łączone)
1. Mirosław Muchalski (Szczecin) & Marian Stelter (Pobrzeże Koszalin)
2. Mateusz Mazik & Joanna Atras-Sadowska (Polanów)


KLASYFIKACJA po 2-ch rundach rozgrywek ZLLB (2 czołowe miejsca)

I liga – gra pojedyncza kobiet
1-2. Joanna Atras – Sadowska (Polanów) i Marta Mazurek (Dobra) – pkt. 4

I liga – gra pojedyncza mężczyzn
1. Paweł Dopieralski (Szczecin) – pkt. 10
2-3. Michał Matera (Szczecin) i Marian Stelter (Pobrzeże Koszalin) – pkt. 8

II liga – gra pojedyncza mężczyzn
1. Mateusz Mazik (Polanów) – pkt. 3
2. Wiktor Niedźwiedź (Dobra) – pkt. 2

I liga – chłopcy do lat 12
1. Szymon Kęsik (Ustronie Morskie) – pkt. 3
2. Kacper Makulus (Lotka Warszewo) – pkt. 0

I liga minibadmintona – dzieci do lat 10
1. Michalina Mazurek (Dobra) – pkt. 3
2. Marcel Makulus (Lotka) – pkt. 0

I liga – gry podwójne (łączone)
1. Mirosław Muchalski (Szczecin) & Marian Stelter (Pobrzeże Koszalin) – pkt. 4
2. Mateusz Mazik & Joanna Atras-Sadowska (Polanów) – pkt. 2


Kolejna, 3-cia runda ZLLB, zostanie rozegrana 29 lipca br. w miejskiej hali sportowej w Dobrej.

Opublikowano badminton, Dobra, turniej, zachodniopomorskie, zzbad | Dodaj komentarz